Çift Taraflı Kullanım İmkanı Olan Yüzük Modelleri

Çift Taraflı Kullanım İmkanı Olan Yüzük Modelleri

Artık gümüş yüzükler farklı konseptlerde üretilerek insanların daha güzel ve şık yüzükler takması sağlanmakta. Eski zamanlardan gelen gümüş yüzün geleneği aynen gelişerek devam etmekte. Günümüzde ise çift taraflı kullanıma uygun gümüş yüzükler de üretilmektedir. Oldukça şık ve gösterişli olan bu yüzükleri kadınlar ve erkekler de tercih edebilir.

Çift taraflı yüzükler sayesinde tek bir yüzük ile iki farklı modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Bu yüzükler iki taraflı olmaktadır. Dönerek değişen bu taraflardan istediğiniz yüzünün yukarı gelmesini sağlayarak yüzüğünüzü keyifle kullanabilirsiniz. Genel olarak bir tarafı desenli olur. Bu desende isteğe göre Tuğra, Osmanlı Bayrağı, Türk Bayrağı, Kayı Bayrağı gibi tasarımlar yüzüğün bir bölümünde olmaktadır. Diğer bölümünde ise tek renk taşlar kullanılmaktadır. Böylelikle çift yönlü yüzük ortaya çıkmakta ve günün anlam ve önemine göre yüzüğünüzün yüzünü çevirebilmektesiniz.

Çit taraflı yüzükler özellikle farklı yüzükler arasında kararsız kalan kişiler içinde oldukça elverişlidir. İki tasarımı seçerek beğendiği tarafı kullanarak yüzüğünü en iyi şekilde kullanma imkanını kullanarak şık bir yüzüğe sahip olunabilir..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir