Birden Fazla Kulak Deliğine Uygun Gümüş Küpe Modelleri

Birden Fazla Kulak Deliğine Uygun Gümüş Küpe Modelleri

Genel olarak küpeler her iki kulak için birer adet delik ile takılır. Ancak özellikle gençler daha farklı modellere sahip küpe kombini yaparak kulaklarına birden fazla delik açtırıp farklı küpe modellerini tercih edebiliyorlar.

Eğer sade modellerden hoşlanan biriyseniz düz halka modellerini tercih edebilirsiniz. Kulak meme ucundan başlayıp yukarı doğru giden küpeler küçülerek takılacak ve böylelikle bir uyum sağlanacaktır. Klasik halka küpelerin yanı sıra yıldız şeklinde bulunan küpelerde tercih edilebilir. Bu model kombinelerinde ise boyutları farklı olacağı gibi renklerini de farklı tercih ederek mükemmel bir uyumu ortaya çıkarabilirsiniz.

Sıra dışı modeller tercih edenler içinse küçük ve farklı modellere sahip küpeleri önerebiliriz. Taşlı, taşsız, hayvan figürlü gibi birçok küpe çeşidi bu anlamda tercih edilebilir. Birden fazla deliğe sahip olan kulaklarda özellikle kıkırdak delikleri de son zamanlarda moda olmaktadır. Bu alanlara takabileceğiniz küpeler daha çok büyük ve sarkık tercih edilirde daha uyum içerisinde olacaktır. Yapacağınız bu kombinler ile sizlerde uyumlu küpe takarak birçok farklı modeldeki küpeyi aynı anda takabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir